סדנאות בישול לקבוצות – הסדנאות החמות ביותר

כל מי שתר אחר סדנאות בישול לקבוצות, עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות. אם גם אתם מתעניינים בסדנה שכזאת להלן, כמה מהאפשרויות הבולטות המוצעות בתחום:

דרך הבישול

ב"דרך הבישול" מציעים מגוון סוגי סדנאות בישול המיועדות עבור קבוצות בסדרי גודל שונים ובין היתר: סדנת "קרב סכינים", סדנת בישול אשר כוללת סיור בשוק וסדנת "יום ירוק" – אשר מתמקדת בקשר בין מזון, בריאות ואקולוגיה.

כל הסדנאות מציעות עבודה משותפת של כל חברי הקבוצה, בהנחיה של אנשי מקצוע מנוסים והמטרה המשותפת של כולן, היא גם לספק ידע וכלים אותם ניתן יהיה ליישם בבית וגם לגבש ולחבר בין כל המשתתפים ולאפשר להם ליהנות מחוויה ייחודית ומהנה.

נועם קורן

במרכז הקולינארי של השף נועם קורן, מציעים סדנאות בישול לקבוצות בכל רחבי הארץ. ניתן לבחור בין מגוון סדנאות בישול לקבוצות, עבור כל מטרה: ימי גיבוש ועוד.

הסדנאות מלוות בסיפורים על תבשילים ועל תרבויות והן אף חושפות מתכונים סודיים. במהלך הסדנאות חברי הקבוצה לומדים להתנסות ברזי הבישול, כאשר כל הסדנאות הן בהנחייתו של השף נועם קורן.

מבשלים חוויה

במבשלים חוויה, מציעים סדנה קבוצתית בסגנון "קרב סכינים". במהלך הסדנה מחלקים את המשתתפים לקבוצות קטנות, כאשר כל קבוצה תזכה לליווי של שף צמוד, ביחד אתו הם יתכננו את התפריט והארוחה.

המשימה של כל קבוצה היא לבשל ולהגיש ארוחה מלאה אשר כוללת: סלטים קרים, מנת פחמימה, מנת דג, עוף, בקר וקינוחים – וכל זה, בזמן קצוב אשר נקבע מראש.

המשתתפים יקבלו את כל הציוד הנדרש לבישול הארוחה כמו גם מרכיבים איכותיים מסוגים שונים. מדובר בפעילות המתאימה לערבי גיבוש של עובדים ולאירועים שונים.

שירת הסירים

סדנת הבישול של "שירת הסירים" מיועדת עבור קבוצות קטנות. המטרה שלה היא ללמד את המשתתפים להכיר ולהיחשף למטבחים חדשים וכמובן, גם לגבש את הקבוצה ולאפשר להם ליהנות מחוויה ייחודית ומהנה. הסדנאות יכולות להתאים למטרות שונות כמו: ימי הולדת, מסיבות רווקים ורווקות ועוד.

ניתן לבחור בין סדנאות בנושאים שונים כמו לדוגמא: סדנת "ארוחת טעימות גורמה".

טעם השף

סדנת בישול קבוצתי של "טעם השף" מזמינה קבוצות בסדרי גודל שונים, ליהנות מחוויה מגבשת  ומהנה.

הסדנה מאפשרת למשתתפים להכיר מאכלים מסוגים שונים ולקחת חלק פעיל בהכנתם. כל חומרי הגלם בהם משתמשים בסדנה הינם חומרי גלם טריים, הנקנים מהספקים האיכותיים ביותר בשוק.

חוות התבלינים

חוות התבלינים מציעה סדנאות בישול קבוצתיות וחווייתיות בקונספט של טעמים וניחוחות מרחבי  העולם ובין היתר: תאילנד, הודו, ישראל, איטליה ומדינות נוספות. הסדנאות מטובלות בסיפורים מיוחדים ובהיכרות עם תבשילים, תרבויות ומתכונים סודיים.

סדנאות בישול גלילי של ארז קומרובסקי

בחדר הסדנאות של השף ארז קומרובסקי בגליל, ניתן ליהנות ממגוון רחב של סדנאות קבוצתיות ברוח גלילית ובין היתר: סדנת בשרים, סדנת שף או סדנת דגים אשר משולבת עם סיור בשוק עכו העתיקה.

כל הסדנאות כוללות התנסות מעשית של המשתתפים ואפשרות לעבודה עם חומרי גלם איכותיים.

משק הלברכט

המשק ממוקם מרחק נסיעה קצר מתל אביב וכולל מרחב כפרי בו מקיימים סדנאות בישול חוויות בהנחיה של שפים ואנשי מקצוע מעולם התזונה. קיימת אפשרות לבנות קונספט, אשר יספק מענה על הדרישות והצרכים של המשתתפים.